Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
Little Dora, 51 jaar · Roermond
Op dit moment kan ik je niet meer geven dan een goede vriendschap, iemand met wie je leuke dingen kunt doen en met wie je je hart
LekkerLev631119, 53 jaar · Zwolle
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje.
MissEleonore, 51 jaar · Naaldwijk
Ik hou van iemand die me kan ondersteunen in alles wat ik wil. Ik hou van een man die me kan aanmoedigen. Ik hou van de man die me
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij
Geertje49, 52 jaar · Lelystad
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl