Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
♥ Noord-Brabant ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een open blik iemand te ontmoeten en hoor graag alle bedenkingen of dingen die een persoon meegemaakt heeft in zijn leven.
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook
Adrnna Xxx, 51 jaar · Woerden
Jij bent mijn man als je ook seks wilt hebben en het met me gaat doen. Ik denk dat we erachter kunnen komen of we het samen kunnen
Vanesje, 52 jaar · Baal
Romantisch, begripvol en ervaren
Hebhetnodig44, 50 jaar · Doetinchem
Een leuke man voor vrijblijvende en ongeremde hete nachten. Wil je weten wat mijn voorkeuren zijn? Vraag het maar aan me en
Soesje1812, 52 jaar · Alkmaar
Volgt
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.