Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
CHICA660519, 51 jaar · Nieuwegein
Een gezellige persoon, die openstaat voor nieuwe dingen. Wie weet kunnen wij wel het een en ander van elkaar leren! Is de perfecte
Openbook, 53 jaar · Hechtel
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Celtje, 52 jaar · Sint-Amands
Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar
Sonja26665, 52 jaar · Enschede
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil