Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn, zo kan ik niet doorgaan.