Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn, zo kan ik niet doorgaan.
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ruuthh, 50 jaar · Garderen
Een zielsverwant, dat is het beste idee ooit. Ik wil dat je mijn zielsverwant bent en dat we voor elkaar gaan. Dat is zo'n prettig
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Leanore, 53 jaar · Drachten
Ik hoop hier een leuke man te ontmoeten, die ten eerste mij seksueel kan bevredigen, Die net als mij liefde en romantiek zoekt
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn
Lovley, 54 jaar · Abbenbroek
je bent een lieve man die misschien met mij terug wilt naar brasil