Ik weet niet hoe discreet dit allemaal kan, juist omdat ik in een relatie zit, wil ik niet dat mijn partner er lucht van krijgt. Dus ik ben op zoek naar een discrete date, gewoon voor een keertje om de leegte op te vullen die ik nu mis. Dus niks vast en er is ook geen liefde. Mijn liefde is alleen voor mijn partner
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Romantisch aangelegd en een hart van goud. Als jij daar voor gaat met me doen we het goed. Hoe dan ook is het genieten en dat is ook wat telt voor mij! Jij ook?
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dees30, 51 jaar · Amstelveen
Volgt
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Mika67, 50 jaar · Amsterdam
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Linda50, 53 jaar · Sliedrecht
Gezellige, sociaal en eerlijk door het leven gaat. Maar dat jij ook goed voor jezelf kan zorgen.