Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het me snel gelukkig zal maken. Doe iets nieuws met mij en laat ons genieten!
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eekhoorntjes, 52 jaar · Wassenaar
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven
ProudLinda, 54 jaar · Hoofddorp
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen,
Pippoo, 50 jaar · Zeewolde
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet
Sxxyynelle, 53 jaar · Aalst
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Dolfijntje64, 52 jaar · Wilrijk
Ik zoek een toffe gekke meid 35 tot 47 j voor lat relatie , GEEN MANNE !?