Sportief, verzorgd en groot zijn een paar trefwoorden die ik zoek in een man. Een man die graag games speelt zou ideaal zijn maar ik moet toegeven dat ik nogal competitief ingesteld ben.
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record te kunnen verbreken op verschillende manieren, dan kom ik graag en snel met jou in contact. Als je me snel een persoonlijk mailtje stuurt kunnen we het één en ander