Jij bent een man die discreet weet om te gaan hiermee, geen grappenmaker of zogenaamde playboy. Je bent betrouwbaar en kan best wel tegen een stootje. Met mij moet je vooral geduldig en op tijd zijn. Verder ben je zelfstandig, je komt dus voor je eigen zaken uit. Als je zelf in een relatie zit heb ik daar geen moeite mee, zolang je maar discreet bent. Je houdt van stappen en je bent gezellig. Verder houd je van een luchtig gesprek onder het genot van een borreltje.
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.