Ik zoek jou omdat ik niet genoeg heb aan mijn man. Hij wil bijna geen seks met mij maar als jij dat wel wilt dan moet je snel reageren. Als jij houdt van massages en je wilt heerlijk klaarkomen dan wacht ik vol spanning op jouw reactie!
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
♥ Noord-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ammmandaaa, 53 jaar · Londerzeel
Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief
Schaduw0, 54 jaar · Meerssen
humor, verzorgd, wil genieten van het leven
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
Happyhattie, 51 jaar · Cothen
Als jij me laat weten waar je zin in hebt dan kunnen we er wel werk van maken. Het mooiste is om daar meteen voor te gaan. Wat zou
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.