Ben jij nou zelf ook single en ben je op zoek naar een leuke tijd met ene gezellige toffe dame zo als ik, dan ben je slim als je even een berichtje stuurt naar mij hihi.
Jij bent ook niet van het los bondige leven maar hebt zin om wat moois op te gaan bouwen. Samen genieten en plezier hebben en een beetje romantiek is wat jou ook aanspreekt.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
InkieWoman, 53 jaar · Steenwijk
Volgt
Aandemannu, 54 jaar · Moerkapelle
Gezellige man met inhoud.
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start
Raishaha, 50 jaar · Erwetegem
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven
Gonna Lickit, 54 jaar · Kats
Je bent fan van orale seks en wilt met me naar bed gaan. Ik ben er klaar voor en wil ervoor gaan. Jij ook, hoop ik? We gaan ervoor
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd