Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Manon1966, 51 jaar · 's Gravenwezel
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
Bend Too You, 51 jaar · Heerde
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,