Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Groenevinger, 50 jaar · Bussum
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in
Agradecida, 53 jaar · Posterholt
Weten wat te doen, als je alle regie in handen mag hebben!
JosedH, 51 jaar · Turnhout
Aangezien ik me zo alleen voel sinds mijn scheiding zoek ik een lieve man die een stukje van die eenzaamheid van mij weg kan
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.