Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record te kunnen verbreken op verschillende manieren, dan kom ik graag en snel met jou in contact. Als je me snel een persoonlijk mailtje stuurt kunnen we het één en ander
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.