Iemand die ook een maatje zoekt, een speciaal maatje. Die staat te springen om leuke dingen te ondernemen. Op zoek is naar meer gezelligheid en passie. Ik vind het van belang dat wij elkaar met respect behandelen en dan volgt de rest vanzelf wel.
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissBlueSky, 52 jaar · Lot
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen.
Trisha09, 53 jaar · Maarn
Misschien kunnen we een horrorfilm kijken of zo, zodat ik lekker tegen je aan kan kruipen hihi, hoewel ik betwijfel of we die
Zuidlimburgse, 53 jaar · Maasbracht
Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.
Meis67, 50 jaar · Kortrijk
Zin in een kinky date? Of liever een ander rollenspel? Ik sta open voor suggesties.
Amy28, 52 jaar · Almere
Annelinde, 51 jaar · Twello
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind