Je kunt me aanmoedigen om die groene bladgroenten te eten, en ook je pik erin te stoppen, hehe ik ben misschien wel wild maar maak je geen zorgen. Het is niet erg wild. Een klein beetje maar.
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn, zo kan ik niet doorgaan.
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schommel, 54 jaar · Maaseik
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om
Elsablok, 50 jaar · Blokzijl
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb
Scheldemeisje, 53 jaar · Zwartewaterland
Ben jij ook een man die ernaar verlangt om leuke tijden te hebben met een leuke gezellige vrouw? Laat me dan zeker iets van je
Liezze, 50 jaar · Mijdrecht
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt
Ireentje660814, 51 jaar · Dalfsen
Jij bent opzoek naar een spontane lieve vrouw voor een ontmoeting.
Lindataskertje, 54 jaar · Tiel
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande.