Ik ben echt op zoek naar een man die me een keer spuitend kan laten laten klaar komen. Ik vind het ook heel geil om een man te zien plassen. Of moet ik hem even vast houden als je moet?
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.