Zullen we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer? Ik vind het een goed idee en ik wil er ook voor gaan. Laten we samen tijd doorbrengen en we zien wel wat er van komt.
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen
Lott-eh, 51 jaar · Udenhout
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jeannet670610, 50 jaar · Elen
Ik hou wel van een mooie man, een man die weet wat hij wil en dat ook echt laat merken. Een relatie is mijn doel, maar die moeten
Gaandeweg, 54 jaar · Fleringen
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar
Speelsesanne, 53 jaar · Meerle
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Kg1212, 51 jaar · Alkmaar
volgt
DeBaasznVrouw, 52 jaar · Doel
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben