Ja daar kan ik heel erg nuchter over zijn, als je gewoon een berichtje stuurt en vooral jezelf blijft dan zal vanzelf wel gaan blijken of we bij elkaar passen toch?
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
♥ Noord-Brabant ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden. Want daar kan ik mijzelf bij zijn en hoef ik mij niet te schamen omdat ik dik ben. Ben je hier en vind je mij leuk, dan aarzel niet en schrijf mij gauw wat.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Polleke65, 52 jaar · Lutjebroek
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen
Kokenmetluc, 50 jaar · Wommelgem
Ik sta open voor alles. Behalve mannen die vrouwen als een dweil zien
Ayia, 50 jaar · Haren
Volgt
Vivianeas, 52 jaar · Meilegem
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me
Schwif, 53 jaar · Brielen
Iemand waar ik mee kan lachen Die lief is, spontaan,eerlijk,zichzelf goed verzorgd En natuurlijk wil het oog ook wat,dus
Rugzakkie, 54 jaar · Helchteren
Je toont interesse en wilt zelf ook dingen over jezelf delen. Je bent actief en een levensgenieter, je reist graag en je bent