Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Romantisch aangelegd en een hart van goud. Als jij daar voor gaat met me doen we het goed. Hoe dan ook is het genieten en dat is ook wat telt voor mij! Jij ook?
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films. Ik ben graag met vriendinnen en verschillende dingen ondernemen. Daarnaast hou ik van familie en kinderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om
LeiighX, 52 jaar · Meldert
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats
Delphine196401, 53 jaar · Zwijndrecht
Een gezellig persoon;
Zara11, 50 jaar · Amstelveen
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek