Een flierefluiter ben je niet maar je ziet het leven wel altijd langs de zonnige kant. Je hebt een gezonde dosis humor en relativeringsvermogen en je beseft dat je niet altijd alles in de hand hebt.
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Soesje1812, 52 jaar · Alkmaar
Volgt
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Olga64, 53 jaar · Wagenborgen
Hopelijk ben jij die liefdevolle hartverwarmende enthousiaste man die mijn hart wil vullen met liefde.
BonteBenthe, 52 jaar · Goes
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende
NewBlond, 52 jaar · Bunnik
Een man die in mijn leven wat kleuren kan brengen, zodat ik weer inspiratie vind. Een man die heel dapper is zoals ik. En als