Jij bent ook niet van het los bondige leven maar hebt zin om wat moois op te gaan bouwen. Samen genieten en plezier hebben en een beetje romantiek is wat jou ook aanspreekt.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Lott-eh, 51 jaar · Udenhout
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amy28, 52 jaar · Almere
Neema, 51 jaar · Loppersum
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Flowerpower67, 50 jaar · Rotterdam
Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Ellenl0ve, 53 jaar · Heers
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen