Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor je doen. We zullen gelukkig zijn als we samen zijn.
Een man met een warme familie en hele lieve vrienden. Die kan ik jou in ruil ook aanbieden. Samen maken wij er een hele leuke tijd van en het mooiste zou zijn als dit voor altijd tussen ons kan duren. Wat vind jij ervan?
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of dat is wat we echt leuk vinden? Is dat wat je ook wilt?
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hdlee X, 58 jaar · Montfort
Zoek jij hetzelfde als ik voor ons samen? Ik wil gewoon iemand vinden en gelukkig zijn. Dat is het beste wat er is in het leven
Lettelbert, 56 jaar · Groningen
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt.
GrannyAva, 58 jaar · Remersdaal
Ik verwacht niet veel van jou. Ik heb gewoon leuk gezelschap nodig, iemand waar ik mee kan praten. Iemand waar ik ook echt op
Lovelizzy, 55 jaar · Zwolle
Ik zoek een aantrekkelijke, intelligente en betrouwbare man die net als ik nog een jeugdige uitstraling bezit en die sportief
Clemxx, 56 jaar · Kornhorn
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van
Mireilleme, 56 jaar · Lemberge
Heb je tijd om voor mij te spenderen? Ik zal ervoor zorgen dat we hier van elkaar gaan genieten. Ben je klaar voor een goede tijd