een beetje discreet mag nog wel. ik wil nog niet dat mn vriend het weet. ookal vind ik dit stiekem gedoen achter zijn rug niet echt kunnen, de sex vind ik toch veel spannender dan ik had gedacht. ik hoop dat je jezelf kunt verplaatsen, ik namelijk alleen met het openbaar vervoer
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een
MaeC0, 59 jaar · Castricum
Je bent een erg aardige en gepassioneerde man en je bent verantwoordelijk en eerlijk. Je bent bereid mijn vertrouwen te winnen
DiiDii600111, 57 jaar · Bonheiden
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.