Een leuke man die mij kan verleiden, die indruk op mij kan maken, en die mij het gevoel geeft serieus te zijn. Ik hou van gezellige mannen, geen watje maar je mag best een beetje pittig en stoer overkomen. Daar word ik vrolijk van!
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar laten we eerst een praatje maken voordat we verder gaan en kijken of we dezelfde wensen hebben en of we elkaars behoeften en verlangens kunnen uit laten komen, als dat klopt dan komt