Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Dus nu is tijd om wraak te nemen. Hopelijk vind je het niet erg, maar ik wil mijn man wel confronteren met de affaire die ik heb (gehad). We zullen een paar foto's maken terwijl we het doen, zodat ik kan bewijzen dat ik hem bedrogen heb. Maak je maar geen zorgen, je hoeft niet herkenbaar te zijn,
Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met hem. Is dat ook op dit moment een gedachte voor jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnaiishaX, 55 jaar · Gijzenzele
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
DiiDii600111, 57 jaar · Bonheiden
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je
Rockks, 56 jaar · Rutten
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen
Maltdrinker1959, 58 jaar · Kortrijk
Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne
Torriah, 59 jaar · Nijensleek
Jij en ik delen dezelfde interesses en zoeken niet meer dan vriendschap. Je wilt dat er iemand is als je je down en eenzaam voelt.