Medelijden met mij hoef jij echt niet te hebben hoor. Daarvoor heb ik het niet geschreven, alleen maar om kort een beeld te krijgen van hoe mijn leven er tot nu toe uit gezien heeft. Ook jij hebt jouw verleden, daar mag ik graag naar luisteren maar dan wel in het echt niet via een beeldscherm.
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Als je me goed zult behandelen dan ben ik de meest perfecte vrouw voor jou. Vertel me wat wil je allemaal wilt doen met mij en wat jij verwacht van onze relatie, alleen dan kunnen wij het beste uit ons halen en echt gelukkig worden met elkaar.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Treesss, 55 jaar · Wateringen
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Clenda, 57 jaar · Nijmegen
romantisch,knuffelen,ondernemend,spontaan,humor,lief,...vind jij jezelf met deze woorden,reageer dan,...,
Enthousia590508, 58 jaar · Rotterdam
Mannen met klasse, manieren en een baan. Graag mannen die de waarde van een vrouw kennen en meer dan alleen seks willen van
SmileyMea, 56 jaar · Dudzele
Anale seks is waar ik nu van droom. Ik wil die droom waar maken en ben jij de man voor mij en gaan we er voor samen?
Donders, 56 jaar · Houten
Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open