Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper" als mij? Laten we dan kijken hoe het klikt tussen ons.
Als je me goed zult behandelen dan ben ik de meest perfecte vrouw voor jou. Vertel me wat wil je allemaal wilt doen met mij en wat jij verwacht van onze relatie, alleen dan kunnen wij het beste uit ons halen en echt gelukkig worden met elkaar.
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Els1958, 59 jaar · Roermond
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen,
Andry, 55 jaar · Boschoord
Wat ik zoen is een maatje, een lieve man om van alles mee te delen.
Ora19610301, 56 jaar · Gent
U bent niet jaloers en niet een type dat u zetel niet komt en zelfs niet om te eten en drinken. Als u een serveerster en huishoudster
Crazymonkey, 57 jaar · Harelbeke
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn
Torriah, 59 jaar · Nijensleek
Jij en ik delen dezelfde interesses en zoeken niet meer dan vriendschap. Je wilt dat er iemand is als je je down en eenzaam voelt.
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.