Je hart op de juiste plaats, eerlijk, lief en begripvol. Geen stoere macho maar ook geen watje. Sportief is een pluspunt en niet roken een must. Qua uiterlijk heb ik geen "eisen" omdat ik de binnenkant nog altijd het belangrijkste vind.
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen, zou ik het geweldig vinden! Ik heb een geile vent nodig die nog steeds actief is op seksgebied en mijn speelkameraadje in bed kan zijn.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.