je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OostersGeluk, 56 jaar · Maasbracht
Het liefst zou ik de hele dag naakt rond lopen haha. Maar dat kan helaas niet. Dus doe ik regelmatig het dichtst mogelijke.
JijDeMan, 57 jaar · Deventer
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste
MaeC0, 59 jaar · Castricum
Je bent een erg aardige en gepassioneerde man en je bent verantwoordelijk en eerlijk. Je bent bereid mijn vertrouwen te winnen
BlytheS, 59 jaar · Nes
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen
Anske, 55 jaar · Geel
Humor, intelligentie, ontwikkeld en vol in t leven, goed uitziend, klasse, stylisch, creatief, spiritueel maar met beide
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief