Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marja55, 56 jaar · Elsloo
Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt
BeautyBrennie, 56 jaar · Heijenrath
Je gaat me een bericht sturen en me vertellen of je me leuk vindt, we zullen het heel snel leuk hebben!
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Kisscharissa, 59 jaar · Muizen
Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Chantie2014, 57 jaar · Herkenbosch
zoek een lieve man ,die graag samen leuke dingen wilt gaan doen ,een maatje voor de rest van mn leven .zoek een vaste relatie