Kun je me helpen met mijn probleem? Ik ben op zoek naar een lieve man die wil zorgen dat ik een geweldige eerste keer beleef, ik verlang er al zo lang naar, maar ik heb nog niemand gevonden met wie ik dit graag zou willen doen!
Ben jij op zoek naar liefde en denk je me daarin aan te kunnen vullen? Ik zou het geweldig vinden. Liefde is heerlijk en wie weet wat we samen doen. Ik zou ons wel die kans gunnen.
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten van elkaar. Zie jij er leuk uit en heb je een goed hart dan wil ik zeker weten kennis met jou maken, jij ook met mij?
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
StillKarakter, 55 jaar · Heerlen
Een liefdevolle gezellige man die ook op zoek is naar een maatje een vriendin maar dat ook het beste uitgangspunt vind om mee
RetroRen, 58 jaar · Dordrecht
Ik zoek een man die net als mij rust heeft gevonden en er klaar voor is om een lange verbintenis aan te gaan, die niet weg loopt
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
MelenudaBi, 55 jaar · Tubbergen
volgt
Helenige, 58 jaar · Antwerpen
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor
Micki59, 58 jaar · De Tike
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten.