Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen, zou ik het geweldig vinden! Ik heb een geile vent nodig die nog steeds actief is op seksgebied en mijn speelkameraadje in bed kan zijn.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of dat is wat we echt leuk vinden? Is dat wat je ook wilt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zeldaah, 56 jaar · Gouda
Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig
Retriever, 59 jaar · Hoogstraten
Trouw, respectvol en goed verzorgt. Lichaamsbouw, kleur haar en ogen zijn niet belangrijk. je mag ook brildragend zijn
Jazz-Min, 57 jaar · Wilderen
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn
Maralijntje, 57 jaar · Eigenbilzen
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die ook het verleden achter zich wil laten en zich wil richten op de toekomst. Echte eisen
LynnG, 58 jaar · Kaag
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.