Gezonde man met een dosis humor Iemand die houd van gezellige avondjes en lange ochtenden met een uitgebreid ontbijt. Of ben je degene die altijd vroeg op staat en geen ontbijt neemt? Eigenlijk is het ook niet belangrijk zolang wij het samen maar heel erg leuk vinden toch?
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met hem. Is dat ook op dit moment een gedachte voor jou?
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel alleen doen, ik kan dus wel weer wat "mannelijke" hulp gebruiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nel2017, 59 jaar · Brugge
Gaan wij samen het leven door. Zie je net als mij het mooie in het leven, wil je genieten van iedere dag. Dan maak ik graag met
Hannebie, 56 jaar · Middelaar
Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet verwachten en ik weet ook niet of het werkt. Maar, als ik het niet probeer dan ga ik daar
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel
Zonneschijn1958, 59 jaar · Turnhout
Een lieve, eerlijke en sociale man
Emmyys, 56 jaar · Leusden
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het
Memyselfandi62, 55 jaar · Burst
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij