Ik hoop dat jij een romantisch individu bent. Zou jij mij goed kunnen laten voelen als wij elkaar zouden gaan ontmoeten? Ik wil dat je mijn geweldige man wordt! Laten we dit dus snel realiteit gaan maken.
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel dat je wat met dieren hebt. Je bent niet bang om vies te worden, niet dat ik een stalknecht zoek maar je blijft gewoon niet schoon op een manege. Blijf gewoon jezelf dan komt alles goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Herpderpan, 57 jaar · Antwerpen
volgt
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Marja55, 56 jaar · Elsloo
Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol