Nette, verzorgde man met HBO niveau!!!!! In een relatie maakt het extra spannend. Mag dominant zijn. Fijn mee kunnen kletsen en mailen, evt. meer als het klikt.
Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben ik op zoek naar een liefdespartner, om leuke dingen mee te doen, maar natuurlijk belangrijk voor mij ook seks. Ik hou van een gezellige gesprek/discussie onder het genot van een wijntje,
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.