Ben je net als ik een rustig persoon, en kunnen wij gezamenlijk thuis er een gezellige boel van maken, dan ben ik de gelukkigste vrouw op aarde en dan moet je mij zeker een berichtje sturen.
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak je me de gelukkigste vrouw ter wereld. Het is aan jou zou je voor me willen gaan en elkaar beter willen leren kennen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man
ErikavanderF, 55 jaar · Melsbroek
Jij bent een geweldige vent, de grijze haren zeker niet kwijt en weet van aanpakken in bed. Geweldig om daar toch voor te gaan
Roosje23, 55 jaar · Den Haag
Volgt
Yvonne57Single, 58 jaar · Haarlem
Jij bent een leuke sportieve man die weet hoe hij met vrouwen moet omgaan.. Stijl en romantiek kan ik waarderen...
XNOraleX, 58 jaar · Beuningen
Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal