Iemand dat liefdevol is en gevoel voor humor. Iemand die met veel passie zijn dagelijkse bezigheden uitvoert. En het belangrijkste is dat jij eerlijk en betrouwbaar bent! Groetjes... Fien.
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag deze site en dacht: ik ga het gewoon doen. Ik schrijf me in! Ik zou graag liefde willen vinden. Een maatje. Een man die me kan fascineren, die goed kan praten, en iemand die me weer helemaal
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel dat je wat met dieren hebt. Je bent niet bang om vies te worden, niet dat ik een stalknecht zoek maar je blijft gewoon niet schoon op een manege. Blijf gewoon jezelf dan komt alles goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxAva--, 56 jaar · Roeselare
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan
PartyMia, 56 jaar · Houtem
Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt.
OostersGeluk, 56 jaar · Maasbracht
Het liefst zou ik de hele dag naakt rond lopen haha. Maar dat kan helaas niet. Dus doe ik regelmatig het dichtst mogelijke.
Demeen Ique, 58 jaar · Heuvelland
Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
Karo1, 58 jaar · Hasselt
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet