Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar of iemand met die sjofele blik, ik kan er gewoon niets aan doen. Je bent geïnteresseerd in het maken van vrienden. En als je denkt dat we compatibel zijn.
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondgirl007, 58 jaar · Hoogeveen
Ik zoek geen relatie of verkering, ik zoek alleen maar een man die mijn eenzame uurtjes en mijn eenzame kutje wil komen verwennen.
Sportievelinge62, 55 jaar · Kortenhoef
De man die goed bij mij past sport ook, dat is het enige dat ik echt wel wil, aangezien het anders niet goed gaat klikken. Je gaat
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Fennigje, 57 jaar · Leeuwarden
Vind jij een beetje vet geen probleem en zou jij mijn love hendels wel eens vast willen houden om mij eens goed te laten kreunen
Carolientels, 56 jaar · Schiedam
Jij bent een beschaafde man die begrip heeft voor mijn werk en mij de riumte wil geven om jou te ontdekken.