Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
Als je me goed zult behandelen dan ben ik de meest perfecte vrouw voor jou. Vertel me wat wil je allemaal wilt doen met mij en wat jij verwacht van onze relatie, alleen dan kunnen wij het beste uit ons halen en echt gelukkig worden met elkaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SeaGirl61, 57 jaar · Massemen
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks
HallohierisIk, 56 jaar · Lucaswolde
Je bent een leuke vlotte vent je weet hoe je dan in het leven staat en wilt daar zeker ook nog van alles van maken.
Horsgirl, 57 jaar · Schalkhaar
Je begrijpt mijn passie, het zou fijn zijn als je ook een paardenliefhebber bent.
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Ienieminie, 56 jaar · Bathmen
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man
Darkmatter, 58 jaar · Diksmuide
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een