Jij neemt dus ook geen blad voor de mond, maar neit meteen beginnen over tieten :p. Je bent niet saai of snel geirriteerd. Flirten mag wel, maar wees lekker direct. weet ik meteen wat ik ver van moet denken hah. mag wel lekker six pack hebben
Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak je me de gelukkigste vrouw ter wereld. Het is aan jou zou je voor me willen gaan en elkaar beter willen leren kennen?
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Horsgirl, 57 jaar · Schalkhaar
Je begrijpt mijn passie, het zou fijn zijn als je ook een paardenliefhebber bent.
ZktLust, 58 jaar · Heinenoord
Een aardige lieve man van dezelfde leeftijd. Hygiene
Margy, 58 jaar · Roermond
Volgt
JuneBQueen, 55 jaar · Antwerpen
Je zoekt net als ik iemand waar je het leuk mee kan hebben, niet te serieus maar wel erg stout en spannend? Plezier maken is wel
LadyLeen, 58 jaar · Dronten
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!