Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben ik op zoek naar een liefdespartner, om leuke dingen mee te doen, maar natuurlijk belangrijk voor mij ook seks. Ik hou van een gezellige gesprek/discussie onder het genot van een wijntje, maar samen een film kijken, een restaurant bezoeken en daarna te eindigen in bed is waar ik in principe naar op zoek ben. Ik hoop daarom hier jou te kunnen vinden, en we leuke eigenschappen met elkaar kunnen delen. Ik hou mijn deuren open voor alles wat mijn kant op komt
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Jij bent een lieve man die ook alleenstaand is. En net als ik ben je dat zat. Je leeftijd is niet belangrijk, wel dat je nog energiek en vol levenslust zit.
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel dat je wat met dieren hebt. Je bent niet bang om vies te worden, niet dat ik een stalknecht zoek maar je blijft gewoon niet schoon op een manege. Blijf gewoon jezelf dan komt alles goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BuufjeEls, 57 jaar · Grubbenvorst
Sta jij open voor een gezellige, goedlachse en praatgrage vrouw? Wel om er heel veel tijd mee door te brengen niet zo maar eens
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
Ellder, 58 jaar · Turnhout
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter