Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor je doen. We zullen gelukkig zijn als we samen zijn.
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
Gratia, 58 jaar · Ede
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook
Schattigmadame, 55 jaar · Aarschot
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het
Veen, 57 jaar · Rotterdam
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee
Annemieke2015, 58 jaar · Hengelo
Gewoon reageren!!!!!!!!
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.