Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Als je me goed zult behandelen dan ben ik de meest perfecte vrouw voor jou. Vertel me wat wil je allemaal wilt doen met mij en wat jij verwacht van onze relatie, alleen dan kunnen wij het beste uit ons halen en echt gelukkig worden met elkaar.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar
R06yn, 55 jaar · Gijverinkhove
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en
Fantasievol, 56 jaar · Lelystad
Verras me!
EllisonKISS, 58 jaar · Appingedam
Teleurstellingen doe ik niet aan, we gaan voor wat wij lekker vinden en waar wij achter staan. Ik wil best wel wandelen of een
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd