een mooie man. met een goed hart dat zich wil mengen, ik hou van jongens met veel gevoel voor humor en, natuurlijk, die jongens die een goede en coole persoonlijkheid hebben
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Iemand dat liefdevol is en gevoel voor humor. Iemand die met veel passie zijn dagelijkse bezigheden uitvoert. En het belangrijkste is dat jij eerlijk en betrouwbaar bent! Groetjes... Fien.