Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlijmetJose, 56 jaar · Haacht
Ernstige mannen die een vrouw kunnen verwennen
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.
Dejager59, 58 jaar · Leiderdorp
Ik zoek een man voor vriendschappelijke relatie die ook sociaal voelend is, humor heeft en leuke dingen willen ondernemen.
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
MammaBabbelute, 57 jaar · Groningen
Je in bent om gewoon zo af en toe eens gezellig af te spreken. Elkaar fotograferen voor de hobby en ons eigen archief. Dus niet
Johanna1005, 57 jaar · Wilrijk
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar