Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag deze site en dacht: ik ga het gewoon doen. Ik schrijf me in! Ik zou graag liefde willen vinden. Een maatje. Een man die me kan fascineren, die goed kan praten, en iemand die me weer helemaal
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!