Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of dat is wat we echt leuk vinden? Is dat wat je ook wilt?
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Viv2u, 57 jaar · Kolham
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal.
Valhelmval, 59 jaar · Ramsel
U bent opzoek naar een leuk contact of meer, u hebt geen gekke eisen en neemt iemand zoals die is.
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Wieskegeile, 55 jaar · Gauw
Je houd van doen en niet praten stel je belt aan ik doe de deur open (we hebben dan al eens hier zo wat afgetast) dan weten we direct
Elienoorr, 55 jaar · Slootdorp
Een vriendschap moet perfect zijn voor mij. Ik wil de rest van mijn leven met je doorbrengen als je er ook voor wilt gaan.
StoerWijfHaarlem, 57 jaar · Haarlem
Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden