Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten van elkaar. Zie jij er leuk uit en heb je een goed hart dan wil ik zeker weten kennis met jou maken, jij ook met mij?
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag deze site en dacht: ik ga het gewoon doen. Ik schrijf me in! Ik zou graag liefde willen vinden. Een maatje. Een man die me kan fascineren, die goed kan praten, en iemand die me weer helemaal
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Ellder, 58 jaar · Turnhout
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter
Mla, 57 jaar · Blankenberge
volgt
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief