Dit is op zeer korte termijn, liefst zo snel mogelijk. Als het kan voor meerdere keren. Je bent goed geschapen en kan een vrouw goed verwennen. Het gaat niet om een vaste liefdesrelatie maar puur voor de seks. Heb jij interesse, stuur mij een bericht met foto
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cougargir690415, 59 jaar · Dikkele
Leeftijd maakt niet uit het gaat om plezier en lol in het leven!
Jessa X, 55 jaar · Naaldwijk
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide,
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.