Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak je me de gelukkigste vrouw ter wereld. Het is aan jou zou je voor me willen gaan en elkaar beter willen leren kennen?