Als je wilt weten wat voor mij de ideale date is, vraag het me dan gewoon. Ik sta open voor een leuke babbel en hoop van jou hetzelfde. Laten we van daaruit beginnen, en dan zien we wel hoe ver we komen, toch? Oh ja, ik heb liefst wel een echte man en geen jongetje.
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten van elkaar. Zie jij er leuk uit en heb je een goed hart dan wil ik zeker weten kennis met jou maken, jij ook met mij?