Ik ben geïnteresseerd in een man die ook veel zin heeft in seks en een hoog libido heeft. Masseren, voorspel, orale seks en noem maar op! Als je goed naar mij luistert dan kan ik lief voor je zijn, maar als je dat niet doet dan krijg je straf! Natuurlijk bespreken we alles vooraf zodat we precies weten
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Ik ben dol op een man die begripvol is. Ik hou van een man die in wat positiviteit gelooft. Ik hou van de man die zo vriendelijk en liefdevol mogelijk zal zijn omdat dat het beste is.