Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Ik ben gek op mannen die mij kunnen verrassen, sinds mijn scheiding is alles een stuk minder spannend geworden en moet ik veel alleen doen, ik kan dus wel weer wat "mannelijke" hulp gebruiken.
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor je doen. We zullen gelukkig zijn als we samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vreedzaam, 57 jaar · Stalhille
Je bent misschien ook wel onverwachts alleen komen te staan. en wilt ook nog zeker wel jaren genieten van een partner en het
-Knndy , 57 jaar · Emmeloord
Jij bent een man die van alle markten thuis is en graag wat gezelschap wilt van een dame met smaak. Jij houdt van uitgebreide
Julia 1961, 56 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar iemand van mijn leeftijd (iets jonger mag ook maar niet te) met wie ik nog een boel plezier kan hebben in en
Rozenzijnrood, 58 jaar · Sint-Niklaas
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met
Sproetenkoppie, 57 jaar · Dordrecht
Graag een man die zelfstandig en vrijgezel is. Als je in een lat-relatie heb ik geen moeite mee. Je bent een man die niet al te
Marie Lou, 57 jaar · Hoeke
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn.