Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Dus nu is tijd om wraak te nemen. Hopelijk vind je het niet erg, maar ik wil mijn man wel confronteren met de affaire die ik heb (gehad). We zullen een paar foto's maken terwijl we het doen, zodat ik kan bewijzen dat ik hem bedrogen heb. Maak je maar geen zorgen, je hoeft niet herkenbaar te zijn,
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Kara, 58 jaar · Valthermond
Durf je het aan te gaan met een vrouw die weduwe is geworden en alleen is. Ik hoop dat jij in dezelfde situatie zit, dat zou heerlijk
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Treinvrouwtje, 59 jaar · Wijk bij Duurstede
ben jij ook zo gek van treinen? of kan je een vrouw op andere gedachten brengen?
Christa590520, 58 jaar · Brugge
Je bent een ondernemend type, die net als ik niet stil kan zitten. Aardig en sociaal.