Ik zoek een man die niet alleen wil praten maar ook me diep in de ogen wil kijken en wat spannends en stouts met me wilt doen! Maar laten we eerst een praatje maken voordat we verder gaan en kijken of we dezelfde wensen hebben en of we elkaars behoeften en verlangens kunnen uit laten komen, als dat klopt dan komt de rest vanzelf denk je ook niet?
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Antonianatuur, 59 jaar · Hoofddorp
Ik zoek een eerlijke en betrouwbare persoon, iemand die mij gezelschap kan houden tijdens de eenzame momenten en wie weet
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
DoubtfullDaisy, 57 jaar · Ingooigem
Ik zoek een man die vooral tijd samen wil doorbrengen, Het zou ook leuk zijn om op vakantie te gaan samen dit jaar als het mogelijk
Jannetjjje, 56 jaar · Rotterdam
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.