Je bent een knappe man, je wilt graag tijd doorbrengen met een gepassioneerde vrouw als ik. We zullen de tijd van onze levens hebben. Ik hoop gewoon dat we maximaal gaan genieten. Als je een doodnormale relatie wilt hebben is dat ook bespreekbaar hoor :)
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel dat je wat met dieren hebt. Je bent niet bang om vies te worden, niet dat ik een stalknecht zoek maar je blijft gewoon niet schoon op een manege. Blijf gewoon jezelf dan komt alles goed!