je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Laten we niet meer eenzaam zijn en dit alles werkelijkheid maken. Ik wil een gepassioneerde en een romantische man vinden. Ik weet zeker dat het de beste ervaring is die ik nu kan hebben.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dianta, 59 jaar · Oldenzaal
Ben jij super geil en ben jij niet bang dat te bewijzen?
LadyLeen, 58 jaar · Dronten
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die
Bridget60, 57 jaar · Gouda
Ik weet niet wat je plannen zijn, maar ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Het zal me zo gelukkig maken en dat is ook zo'n
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
Navira, 55 jaar · Assen
Laat me onbezorgd lachen.
Samendrinken, 59 jaar · Sneek
Een lieve man met een glimlach en die spontaan is, liefs van Lisa.