Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het leven geniet zoals ik dat doe.
Je houd van een feestje maar hebt ook serieuze kanten. Je houd van dieren, ik verwacht niet dat je kunt paardrijden maar wel dat je wat met dieren hebt. Je bent niet bang om vies te worden, niet dat ik een stalknecht zoek maar je blijft gewoon niet schoon op een manege. Blijf gewoon jezelf dan komt alles goed!
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Iemand dat liefdevol is en gevoel voor humor. Iemand die met veel passie zijn dagelijkse bezigheden uitvoert. En het belangrijkste is dat jij eerlijk en betrouwbaar bent! Groetjes... Fien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man
Bre-Anna62, 55 jaar · Zutphen
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven.
Lady1957, 59 jaar · Sneek
ja kom en vraag ik heb wel moeite om lang te lopen dan gebruik ik mn opklapbaare rollater en ben gek op mn hond en kat
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog
MamaLeoni, 59 jaar · Aalst
Je houd van volle dames, je kan een beetje overal over mee kletsen en je houd er van als het gezin voltallig aan tafel zit om te