Je bent spontaan, lief, betrouwbaar maar ook alleen op zoek naar lol, gezelligheid en sex, dus geen vaste relatie. Een leuke vriendschap om te beginnen en je weet nooit waar het op uitloopt.
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Ik ben geïnteresseerd in een man die ook veel zin heeft in seks en een hoog libido heeft. Masseren, voorspel, orale seks en noem maar op! Als je goed naar mij luistert dan kan ik lief voor je zijn, maar als je dat niet doet dan krijg je straf! Natuurlijk bespreken we alles vooraf zodat we precies weten
Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met hem. Is dat ook op dit moment een gedachte voor jou?