Of wacht dat wil jij juist wel weten, want dat is precies waar jij voor gekomen bent. Een jonge meid verwennen dat is iets dat jij graag doet. Jouw leeftijd is geen punt, jong en oud iedereen mag van mijn lekkere vruchtje genieten.
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk hebt of je de bekende schop tegen je achterste geeft wanneer je die nodig hebt.
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RespectN, 55 jaar · Loenhout
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
MurielKasmin, 58 jaar · Wassenaar
Volgt
Be4ttie, 57 jaar · Domburg
Houd ervan als je net zo extravert en goofy bent als ik! Ik ben op zoek naar iets dat mijn tijd waard is en iemand met wie ik kan
CassandraOV, 59 jaar · Deinze
Een leuke en warme man die net als ik misschien ook wel denkt dat het allemaal veel te snel gaat en er weer aan toe is om gewoon
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.