Een familie georiënteerde man, een soort man die zijn geliefden op de eerste plek zet. Dat soort man is waar ik echt naar op zoek ben, een man die me een veilig gevoel geeft en ervoor zorgt dat ik me geliefd voel.
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen op de grond staat en goed in z'n vel zit . Dus ik wacht met spanning af wie er op mijn profiel reageert, ben nog een nieuweling op het internet dus ik doe mijn best!
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat te eten krijgen. En jij kunt mijn ultieme beste vriend zijn!
Een man met een warme familie en hele lieve vrienden. Die kan ik jou in ruil ook aanbieden. Samen maken wij er een hele leuke tijd van en het mooiste zou zijn als dit voor altijd tussen ons kan duren. Wat vind jij ervan?
Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben ik op zoek naar een liefdespartner, om leuke dingen mee te doen, maar natuurlijk belangrijk voor mij ook seks. Ik hou van een gezellige gesprek/discussie onder het genot van een wijntje,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
Roxyyy6011, 56 jaar · Culemborg
Jij vind dat ik niet moet zeuren, ook al ben ik dan wat ouder, ook voor mij is er nog best iemand die me leuk vind, en dat vind jij
GroeneSmurf, 59 jaar · Boekhout
Een man die openstaat voor een affaire
Natura, 58 jaar · Hoeselt
Dominant en overheersend
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die