Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct al mijn vrijheid opgeven. Natuurlijk uiteindelijk misschien wel een optie. Maar eerst elkaar eens leren kennen.
Ben jij op zoek naar liefde en denk je me daarin aan te kunnen vullen? Ik zou het geweldig vinden. Liefde is heerlijk en wie weet wat we samen doen. Ik zou ons wel die kans gunnen.
Wil je weten of we het samen kunnen oplossen en zullen we het samen regelen. Ik zal voor ons koken en jij zorgt ervoor dat we naar bed gaan en een geweldig seksfeest hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld
Ber Oktober , 57 jaar · Zwolle
volgt
RobynT, 56 jaar · Dronten
Ik praat graag met een man met een geweldig gevoel voor humor. Ik wil beginnen met vriendschap. Ik ben bereid om op een date,
NaughtyDuo2, 58 jaar · Haaksbergen
Ik wil graag in contact komen met mannen die mij de ins en outs willen leren over SM (soft) en bondage. Daarnaast sta ik open