Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een leuke, sportieve man dingen te ondernemen. Ik voel met jong en wil nog van alles doen Misschien jij?
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden. Leuke hobby's en heb je die niet wie weet word ik wel jou nieuwe hobby.
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hebhetlef, 58 jaar · Lelystad
Het zou ook fijn zijn om hier gewoon een nieuwe leuke man te leren kennen, nieuwe vriendschappen, nieuwe goeie contacten.
KnuffieKitten, 55 jaar · Mechelen
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten
Dorriexx, 58 jaar · Annerveenschekanaal
Ik ben op zoek naar iemand die zo geweldig is dat ik er eventueel mee zou willen trouwen. Dat is ook wel het advies wat ik van een
Krachtigs, 57 jaar · Rutten
Weetje, ik laat me maar verassen
Annetteho, 58 jaar · Hoboken
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus
PartyMia, 56 jaar · Houtem
Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt.