Ik wil een man met een goed gevoel voor humor, opgewekt en spontaan, aanhankelijk, gepassioneerd en die zijn leven wil delen met het mijne. Samen kunnen we de obstakels overwinnen die het leven ons heeft gegeven, zolang we van beide kanten inzet tonen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn. Spontaan eerlijk vind ik ook heel belangrijk. En discreet ook. Ik hoef niet als de laatste roddel over de straat. Ik ben niet hard op zoek misschien jij ook niet. Maar als het vanaf
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken. Het leven heeft nog veel te bieden en jij bent een persoonlijkheid die er alles uit wil en kan halen. Ik heb geen wensen voor het uiterlijk maar ik zoek wel een eerlijk en betrouwbaar karakter.