Ik wil een jongen die me speciaal laat voelen, liefdevol en belangrijk. Iemand die me warm kan maken en me van binnen goed laat voelen. Een man waar ik met alles kan op bouwen.
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
Geefnooitop, 68 jaar · Goes
Ik heb nog geen beeld in mijn hoofd hoe hij eruit moet zien, maar wel enkele opties die ik graag inbegrepen zou zien. passie
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Camille P, 65 jaar · Paterswolde
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn
Beterinbed, 69 jaar · Drongen
Ik wil geen man die net als mijn man zijn hoogtij heeft gehad, maar dat zal wel duidelijk zijn. Iemand verzorgd, de energie