Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
51Agnes, 66 jaar · Heerewaarden
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....
Lex 5252, 65 jaar · Lummen
Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat
Popoja, 68 jaar · Elen
Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen