Iemand die me begrijpt en die wél een eerste stap durft te zetten in mijn richting. Iemand die actief is en die het leuk vindt om samen wat te ondernemen.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!