Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
AdeleAlone, 68 jaar · Emmen
Een vriendschap is een goed begin en naar mijn mening moeten we ervoor gaan. Er kan zoveel meer zijn als we willen. Maar dat
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
Truusalblas, 65 jaar · Tienen
Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen
CadiC, 70 jaar · Herten
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk