Kijk je niet te diep in het glaasje dat zou ik erg op prijs stellen, ik zoek ook specifiek iemand die niet veel drinkt. Als je mij mij bent en je drinkt een drankje is niet erg, maar niet samen dronken worden. Ik zoek ook geen man die alleen maar met zijn geslachtsdeel denkt want daar ben ik niet voor in, geen one night stands of andere poespas. Wil je iets opbouwen is dat prima, maar als je gelijk gaat zwaaien met je je weet wel, stuur mij dan geen mail! Bij voorbaat dank.
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Bianca60, 67 jaar · Groningen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die
Jemoeder510319, 66 jaar · Bussum
Een man die graag geniet en met mij fijne dingen wil ondernemen.
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Cremefraiche, 65 jaar · Klemskerke
Mocht je willen reageren houdt dan in gedachten dat ik uit een bepaald milieu kom, dus ook bepaalde dingen gewend ben. Ben
Jeeetjemenee, 70 jaar · Meerhout
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek