Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt het namelijk nu ik niet meer op reis ga wel als nieuw.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet wat hij wil in zijn leven en ervoor wil gaan als de klik er van 2 kanten ook is. Gewoon voor elkaar open proberen te staan en elkaar toelaten ook al is het soms een beetje eng, maar wie weet
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Vrolijkmeisje, 69 jaar · Gorinchem
betrouwbaar lief humor en sex
Ouderentochfruitig, 68 jaar · Gent
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006
Antecedent, 68 jaar · Genk
Je bent vrij en je wilt dat ook gewoon zo blijven. Maar zoekt net als ik iemand voor een leuke en nog gezellige tijd?
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Conneke, 66 jaar · Harderwijk
lengte zo rond 160-170 lief en gemakkelijk en spontaan