Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Intimiteit, 70 jaar · Harelbeke
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar
Queenys, 67 jaar · Harlingen
Je wilt iemand niet veranderen en laat je zelf ook niet veranderen.
Diila-Ya, 68 jaar · Emelgem
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En
Ikbentineke, 67 jaar · Hoorn
Je bent een actieve, jong voelende en ogende man. Je houdt van het leven en hebt nog geen zin om stil te zitten. Aangezien ik
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.