Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is geen probleem als je in het begin verlegen bent, daar prik ik wel door heen.
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid om mee naar bed te gaan. Helemaal niets mis mee, maar als de seks relatie word beeindigd, liggen de mannen vaak met een gebroken hart bij mij op de bar. Hoe graag ik ze zou willen troosten,
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's