Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf
Isandeh, 66 jaar · Goutum
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel.
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!
Intratuinier, 68 jaar · Nijmegen
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen