Heb jij een vaste relatie dan ben je net zo welkom! Wat ik wil is een man die mij lekker kan verwennen als ik van een drukke werkdag thuis kom en de behoefte heb aan intimiteit en een stukje opwinding dat jij mijn behoefte ook kan beantwoord, dat is wat ik zoek! Jij houdt van spanning, leuke dingen doen en de tijd voor elkaar nemen , dat is toch niet teveel gevraagd?.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn. Spontaan eerlijk vind ik ook heel belangrijk. En discreet ook. Ik hoef niet als de laatste roddel over de straat. Ik ben niet hard op zoek misschien jij ook niet. Maar als het vanaf
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GrannyB, 66 jaar · Lelystad
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen
Manverzachter, 65 jaar · Oud-Turnhout
Houden van een oudere dame, lekker vol energie zijn
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.
Boyloverke1951, 66 jaar · Houten
Je hebt vrije tijd over en hou van reizen en ontspannen en zoekt een leuk gezelschap, dan ben je wat ik zoek!
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Wieweetmeer, 65 jaar · Deinze
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant