Je houdt ervan om je vrouw helemaal over haar lichaam te likken. Ik ben er vooral dol op als mijn kont en oksels de juiste aandacht krijgen. Ik weet zeker dat we dat de hele tijd zullen doen als voorspel, dus je kunt maar beter klaarstaan. Laat het me weten als je verzoeken of fetisjen hebt.
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor humor heeft .Die ook van reizen ,stedentrips en overwinteren houd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Niessie, 66 jaar · Oostende
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen,geen leugenaars,en stoefers. Gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn.
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
Noiemy, 65 jaar · Oostwold
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Afgeleid, 70 jaar · Borgerhout
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig
Teuntjedol, 70 jaar · Arnhem
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter