Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven