Je houdt niet van gemaakte dingen van welke aard dan ook. Je waardeert gesprekken die gepaard gaan met echt gemeende uitspraken vooral als het gaat om complimenten en liefdesverklaringen. Je bent georganiseerd en houdt niet van tegenslagen. . Je verspilt je tijd niet aan onzin.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elzbetth , 66 jaar · Bergschenhoek
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon
Kunstbloem, 68 jaar · Aalst
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd