Waarom zou je überhaupt denken dat vrouwen niet net zoveel naar seks zouden verlangen als mannen??? Of ben JIJ die uitzondering en heb jij je hier helemaal niet in laten schrijven om lekker te neuken? Hahaha, dat zou echt grappig zijn!
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben
DanceforLife, 66 jaar · Utrecht
Ik ben dan in de zestig, ik heb nog altijd een enorm druk carriere, tijd voor liefde? Ik zou het graag willen, maar uiteindelijk
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na