Ik wil dat je bij me bent om even te rusten voor slechts een dag zodat ik kan genieten van mezelf. Ik wil dat je me de weg wijst van onze avonturen. Ik wil nieuwe gezichten ontmoeten, zodat ik meer gelukkig kan zijn!
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen oude mopperkont, want dat ben ik zelf ook niet namelijk!
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roelie4612, 70 jaar · Assen
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen,
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Pontserveerster, 65 jaar · Zuid-Scharwoude
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven