Als u op zoek bent naar een leuke relatie, dan denk ik dat ik degene ben die u zoekt. Laten we deze speciaal voor ons maken. Ik ben bereid alles te doen voor degene die me goed gaat behandelen.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet wat hij wil in zijn leven en ervoor wil gaan als de klik er van 2 kanten ook is. Gewoon voor elkaar open proberen te staan en elkaar toelaten ook al is het soms een beetje eng, maar wie weet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Laetitia1951, 66 jaar · Buggenhout
Actieve, verzorgde, attente man met een dosis humor en realiteitszin. Graag single en het liefst in de buurt wonend aangezien
Lucia19500314, 67 jaar · Bocholt
Je hebt ook je sporen verdient in het leven en bent net als ik toe aan rust en een nieuwe relatie.
OhCaroll, 67 jaar · Braamt
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.