Jij bent een lekkere vent die geïnteresseerd is in heerlijke seks. Jij wil en kan ook vaker afspreken en je hebt veel fantasie en eigen ideeën voor geile seks. Ik hou er wel van als een man zich een beetje dominant opstelt in bed want ik ben geen katje om zonder handschoenen aan te pakken.
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde en netheid en houdt net zoals ik helemaal niet van chaos. Je vindt het belangrijk om goed voor de dag te komen en verzorgt jezelf goed. Kun jij jezelf hierin terugvinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Goudsmid1949, 67 jaar · Schoonhoven
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
Binnentuinen, 69 jaar · Proven
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt