Kun je omgaan met een vrouw met een beetje spontane acties en je gaat daar ook graag in mee. Je hebt je eigen leven ook op de rit en vind het tijd voor iets leuks maar dan ook wel iets heel serieus. Je wilt dagen vullen met liefde en kan alle kanten op. En wie weet zit jij straks naast mij op de bank.
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.