Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Op mijn leeftijd heb je niet zoveel eisen meer. Wat ik graag wil in een man is een maatje, iemand die net als ik geniet van andere landen verkennen, lekker eten, lekker wandelen, fietsen, of gewoon samen tegen elkaar aan te kruipen op de bank en in bed. Dat is wat ik nu heel erg mis. Vrienden heb ik genoeg maar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lelenana, 65 jaar · Haarle
Ben jij die man die mijn speeltje wilt zijn, mijn puppy. Een man die luistert naar mijn verlangens. Ik ben niet opzoek naar
Toskane, 66 jaar · Middelkerke
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het
Happy2012, 67 jaar · IJsselstein
Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Ara Bella, 67 jaar · Afferden
Je hebt wat of heel veel tijd en je hebt een paar of heel veel ideeën om me bezig en bezig te houden. Ik wil de rest van mijn
MarijkeM, 66 jaar · Bussum
Je bent hygienisch, discreet. Ik hou van softe sm. afspreken op anonieme locatie