Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën aan de gang als het ware. Maar dan wel als een soort van opwarmertje. Als je alleen met mij wil, staat dat eventueel wel open voor discussie.
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met de kinderen, dat soort dingen eigenlijk. Stuur je dan snel een berichtje?
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen. Laat mij maar weten als jij dat ook wilt.
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lucia19500314, 67 jaar · Bocholt
Je hebt ook je sporen verdient in het leven en bent net als ik toe aan rust en een nieuwe relatie.
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
MeAloneLady, 65 jaar · Oostende
Een zachtaardige man, attent, eerlijk, die me respecteert. Iemand die wilt genieten van al het moois dat het leven te bieden
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.