Geile, potente vent die het heerlijk vindt om mij lekker te verwennen. Zie je het wel zitten om mijn kontje helemaal uit te wonen? Om mijn hele lichaam te voorzien van jouw zaad?
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet verlegen om een praatje of een grapje en weet andere mensen naar waarde te schatten.
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid om mee naar bed te gaan. Helemaal niets mis mee, maar als de seks relatie word beeindigd, liggen de mannen vaak met een gebroken hart bij mij op de bar. Hoe graag ik ze zou willen troosten,
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener man trekt meer aandacht.
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand waar ik op kan rekenen en die respect heeft voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
Saturn51, 66 jaar · Harskamp
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag
Binnentuinen, 69 jaar · Proven
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt
Diestmaske, 68 jaar · Diest
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve
Dinie48, 69 jaar · Borssele
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.
GrannyB, 66 jaar · Lelystad
Ik ben gek op een leuk contact met een fijne man, iets wat ik al veel heb moeten missen. Ik denk dat we elkaar daar flink in kunnen