Heb jij een idee hoe je mij liefde kan geven? Want ik heb wel een idee maar dan moeten we wel kijken of jij dat wil geven. Lijkt mij echt te gek als ik weer eens wat liefde krijg maar dat moet ik dan wel van een leuke man krijgen.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.