Je bent heel actief en doet iets geks als je al bij me bent, wees alsjeblieft heel creatief en verras me zo veel mogelijk, laat me niet wachten, anders hou ik het niet meer!
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen dan doe ik dat graag met jou als de klik er is.
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid om mee naar bed te gaan. Helemaal niets mis mee, maar als de seks relatie word beeindigd, liggen de mannen vaak met een gebroken hart bij mij op de bar. Hoe graag ik ze zou willen troosten,